Menu
Sepetim

Sweatshirt

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Pratik ve Şık Kadın Sweatshirt Modellleri Onze'de!

Kadın sweatshirt çeşitleri hem şık hem de rahat olmalarıyla ön plana çıkar. Gündelik giyimin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan kadın sweatshirt modelleri, şık parçalarla kombinlendiğinde özel davetlerin de vazgeçilmezi haline gelir. Ayrıca model ve renk çeşitliliğinin fazla olması kendi tarzınıza uygun olan sweatshirt modelini bulmanızı kolay hale getirir.

Kadın sweatshirt modelleri rengine, kumaşına ve tasarımına göre farklı kategorilere ayrılır. Belirli püf noktalara dikkat ederek tarzınızla uyum sağlayan sweatshirt modellerini kolaylıkla belirleyerek satın alabilirsiniz. Öncelikle kadın sweatshirt çeşitleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmeniz faydalı olur. Siz de edindiğiniz bilgilerin ışığında Onze aracılığıyla ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun olan modelleri kolayca belirleyebilirsiniz.

Gri renkli kadın sweatshirt modeli bulunur siyah etek bulunan kadının üzerinde.

Kadın Sweatshirt Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kadın sweatshirt, farklı zevklere hitap etmesi için çeşitli modellerde tasarlanır. Model yelpazesi geniş olduğu için tarzınıza uygun olanları belirleyerek onlarca farklı kombin oluşturabilirsiniz. Kadın sweatshirt modelleri genel olarak şu şekilde sıralanabilir;

  • Oversize sweatshirt
  • Kapüşonlu sweatshirt
  • Crop sweatshirt
  • Fermuarlı sweatshirt
  • Baskılı sweatshirt
  • Uzun sweatshirt
  • Bisiklet yaka sweatshirt

Her kadın sweatshirt modelinin kendine özgü tasarım şekli ve özellikleri bulunur. Modellerin tasarımlarını ve niteliklerini dikkatli bir şekilde inceleyerek sizin için en doğru olan seçimi yapabilirsiniz.

Oversize Sweatshirt

Kadın oversized sweatshirt modelleri, salaş ve rahat tasarımları ile ön plana çıkar. Bol bir tasarıma sahip olması gün içerisinde daha konforlu hissetmenize olanak sağlar. Oversize sweatshirt çeşitleri, desenli olabileceği gibi düz renklerden de oluşabilir. Düz renge ve sade bir tasarıma sahip oversize sweatshirtler, farklı parçalarla rahatlıkla kombinlenebilir. Bu yüzden dolabınızda birkaç tane bulundurarak aceleniz olduğu zamanlarda kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.

Kapüşonlu Sweatshirt

Kadın kapşonlu sweatshirt seçenekleri, özellikle yağışlı ve soğuk havalarda büyük avantaj sağlar. Kapüşonunu kullanarak soğuktan kendinizi koruyabilirsiniz. Bu sayede yanınızda fazladan şapka ya da bere taşımanıza da gerek kalmaz. Kapüşonlu sweatshirt kadın modellerinden dilediğinizi satın alarak sonbahar ve kış aylarında rahat edebilirsiniz. Bazı kapüşonlu sweatshirt seçeneklerinin kapüşon kısmı fermuarlı olan alternatifleri de bulunur. Böylelikle dilediğiniz zaman çıkarıp normal sweatshirt modeline çevirebilirsiniz.

Crop Sweatshirt

Crop sweatshirt, farklı tasarımıyla dikkat çeker. Klasik modellere kıyasla boy ölçüleri daha kısadır. Genellikle bel hizasında biten bir tasarıma sahiptir. Ancak daha kısa ya da uzun çeşitlerini bulmak da mümkündür. Spor giyim ürünlerinde eşofman ya da taytlar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Gündelik giyimde ise jeanler ile kombinlemeyi tercih edebilirsiniz.

Fermuarlı Sweatshirt

Kadın fermuarlı sweatshirt farklı bir tasarıma sahiptir. Fermuar yaka kısmında bulunabilir. Bu sayede boyun kısmı daha konforlu bir hale gelir. Bunun yanı sıra boydan boya fermuara sahip, hırka görünümünde fermuarlı sweatshirt modelleri de vardır. Bu tarz modelleri dilerseniz hırka olarak da kullanabilirsiniz. Hırka şeklinde tasarlananlar genellikle tek renkten oluşur. Desensiz ve sade bir tasarıma sahip olmaları kombin yapmayı kolay hale getirir.

Baskılı Sweatshirt

Kadın baskılı sweatshirt modellerinin üzerinde çeşitli figürler bulunur. Üzerindeki baskılar sayesinde tarzınızı daha rahat bir şekilde yaptığınız kombinlere yansıtabilirsiniz. Sweatshirtlerin üzerinde ayıcık figürleri bulunabileceği gibi çeşitli yazılardan oluşan baskı tipleri de olabilir. Çeşitleri inceleyerek beğendiğiniz baskılı kadın sweatshirt modellerini belirleyebilirsiniz.

Baskılı kadın sweatshirt bulunur sarı saçlı mavi pantolonlu kadının üzerinde.

Uzun Sweatshirt

Kadın uzun sweatshirt, uzun ve bol bir tasarıma sahiptir. Özellikle tesettür giyimi benimsemiş kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Vücudun belirli bölgelerini kapatması ve bol olması büyük avantaj sağlar. Gündelik giyimde rahat ve sade bir görünüm elde etmek isteyen kişiler, uzun sweatshirtlere yönelebilir.

Uzun sweatshirtler aynı zamanda elbise olarak da kullanılabilir. Kış aylarında kadın sweatshirt elbise modellerini termal çoraplarla kombinleyerek kullanabilirsiniz. Dolabınızda birkaç tane uzun modele yer verirseniz hızlı ve pratik bir şekilde kombinler oluşturabilirsiniz.

Bisiklet Yaka Sweatshirt

Bisiklet yakalı kadın sweatshirt modelleri, klasik görünümleri sayesinde birbirinden şık kombinler oluşturmanıza olanak sağlar. Bisiklet yakaya sahip olan modellerin çizgili, baskılı ve düz renk gibi farklı alternatifleri bulunur. Çizgili ya da düz renkte olanların içerisine gömlek giyerek de kombinleyebilirsiniz. Hazırladığınız kombinleri hem işte hem de gündelik yaşantınızda rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

Her Stile Uygun Kadın Sweatshirt Modelleri Nelerdir?

Herkesin dolabında mutlaka bulunması gereken kadın sweatshirtler, çok yönlü kullanımı sayesinde büyük konfor sağlar. Hem gündelik hem de şık kombinlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Kadın sweatshirt çeşitleri, tasarımları sayesinde farklı parçalar ile rahatlıkla kombinlenebilir. Özellikle kış ve sonbahar aylarında stil sahibi kombinler oluşturup bir yandan da soğuktan korunabilirsiniz. 

Bayan sweatshirt modelleri içinden bazıları, tasarımlarından dolayı daha kolay kombinlenebilme özelliğine sahiptir. Dolabınızda bu tarz parçaları bulundurarak kombin yapmaya ayırdığınız süreden tasarruf edebilirsiniz.

Düz Renkli Sweatshirtler

Düz renk sweatshirtler, her stile uyum sağlayan seçenekler arasındadır. Siyah, beyaz, kırmızı ve gri gibi birbirinden farklı renk alternatifleri bulunur. Kadın siyah sweatshirt modelleri, mutlaka her kadının dolabında bulunmalıdır. Hem etekler hem de pantolonlar ile kolaylıkla uyum sağlar. Daha özenli bir kombin oluşturmak istediğiniz zamanlarda takılardan da destek alabilirsiniz.

Kadın beyaz sweatshirt çeşitleri de her parça ile uyum sağlar. Koyu renklerin yanı sıra açık renklerle birlikte de kullanılabilir. Taytlarla kombinleyerek havalı spor kombinleri de oluşturabilirsiniz. Dolabınızda hem uzun hem de normal boy beyaz sweatshirt bulundurmanız kış boyu kombinlerinizi daha rahat yapmanıza olanak sağlar.

Polar Sweatshirtler

Polar sweatshirtler, yumuşak bir dokuya sahiptir. Sıcak tutma özellikleri ile kış aylarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Fermuarlı, yüksek ya da bisiklet yakalı olmak üzere farklı çeşitleri bulunur. Dış giyim ürünleriyle rahatlıkla kombinlenerek kullanılabilir. Kış aylarında yürüyüş ya da egzersiz yaparken de polar sweatshirt seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Oversize sweatshirt kadın modelleri de her stile uyum sağlayan parçalar arasındadır. Görünümlerinin klasik olması kurtarıcı parçalar arasında bulunmalarına olanak sağlar. Zamansız parçalar oldukları için dolabınızda bulundurarak uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Siyah kadın sweatshirt bulunur gri pantolon olan kadının üzerinde.

Sweatshirt Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kadın sweatshirt model seçimi yaparken belirli noktalara dikkat etmeniz tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan seçimi yapmanıza olanak sağlar. Öncelikle kumaşına dikkat etmeniz faydalı olur. Yumuşak dokuya sahip kumaşlar, kendinizi daha konforlu hissetmenize olanak sağlar. Kumaşın ne kadar sıkı bir yapıya sahip olduğu da oldukça önemlidir. Sık dokulu kumaşlar, daha sıcak tutacağı için kış aylarında üşümenizi engeller.

İkinci olarak modeline ve rengine doğru bir şekilde karar vermeniz gerekir. Renk ve model seçimini kendi zevkinize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Sweatshirt çeşidini ne amaçla alacağınızı ve hangi alanda kullanacağınızı da göz önünde bulundurmanız yararlı olur. Örneğin her şeyle kombinleyebileceğiniz bir parça satın almak istiyorsanız düz renk sweatshirt modellerine yönelebilirsiniz.

Şık kombinler oluşturacaksanız da bisiklet yakaya ve sade bir tasarıma sahip kadın sweatshirt modellerini tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise sweatshirt modelinin hava alan bir yapıya sahip olmasıdır. Hava alan yapıya ve kaliteli bir kumaşa sahip kumaşlar cildinizin rahat etmesine olanak sağlar. Son olarak alacağınız modelin dolabınızdaki kıyafetlerle uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol etmelisiniz. Eğer alacağınız sweatshirt dolabınızdaki parçalarla uyum sağlıyorsa daha kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

Kadın Sweatshirt Nasıl Kullanılabilir?

Kadın sweatshirt çeşitleri, farklı parçalar ile kullanılabildiği için kombin yaparken daha hızlı olabilirsiniz. Bunun yanı sıra aldığınız tek bir sweatshirt ile birbirinden farklı onlarca kombin oluşturabilirsiniz. Sweatshirt çeşitliliğinin fazla olması, değişik tarzlara da hitap etmesine olanak sağlar. Bu yüzden sweatshirtler neredeyse herkesin dolabında bulunur. 

Etek ve Sweatshirt İkilisi

Etekler, kadınların en çok tercih ettiği kıyafetlerden biridir. Çok sevilen etekleri, sweatshirt ile kombinleyerek cesur ve özgün bir tarz yaratabilirsiniz. Hem mini eteklerle hem de uzun eteklerle bir arada kullanabilirsiniz. Yaptığınız kombinleri gündelik hayatta kullanabileceğiniz gibi özel günlerde de özgün tarzınızla fark yaratabilirsiniz. Eğer gündelik kombin oluşturacaksanız eteğin altına spor ayakkabı giyebilirsiniz. Özel günlerde ise eteğin rengiyle uyumlu topuklu ayakkabı giymeyi tercih edebilirsiniz.

Sweatshirt ile Jean Pantolonların Mükemmel Uyumu

Rahat ve günlük kullanıma uygun kombinler oluşturmak istiyorsanız sweatshirt ve jean ikilisinden faydalanabilirsiniz. Jean ve sweatshirt kombini, her zaman trend olduğu için dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İş yemeği ve arkadaş buluşması gibi farklı alanlarda giymeniz için uygundur. Jean pantolonlar birçok ayakkabıyla da uyum sağladığı için kombin oluştururken zorlanmazsınız.

Tayt ve Sweatshirt Rahatlığı

Tayt ve sweatshirtler yıllardır ayrılmaz ikili olarak karşımıza çıkar. Şık ve rahat olmasıyla büyük avantaj sağlar. Hem şık görüneyim hem de rahatlığımdan ödün vermeyeyim diye düşünüyorsanız mutlaka tayt ve sweatshirt kombini yapmalısınız. Sweatshirt kadın uzun modelleri ile kısa taytları kombinleyerek harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Eğer spor kombini yapacaksanız spor taytlarla birlikte kullanabilirsiniz. Şık bir kombin yapmak istiyorsanız da deri tayt seçeneklerine yönelebilirsiniz.

Beyaz kadın sweatshirt bulunur kot pantolon giymiş kadının üzerinde.

Kadın Sweatshirt Kalıpları Nasıldır?

Kadın sweatshirt kalıpları, genel beden ölçüleri kıstas alınarak üretilir. Buna ek olarak ürünlerin kendi modellerine özel olarak kalıpları da vardır. Örneğin oversize kesime sahip bir sweatshirt, diğer modellere kıyasla daha geniş bir kesime sahiptir. Crop şeklindeki sweatshirtler ise daha dar ve kısa bir kalıpla üretilir. Bu noktada istediğiniz modeli belirlemeniz kalıp tercihiniz açısından oldukça önemlidir.

Düz kadın sweatshirt modelleri ise XS, S, M, L, XL gibi standart kalıplar kullanılarak üretilir. Hangi bedenin kalıbının size uygun olduğuna karar verebilmek için beden ölçü tablolarını incelemeniz tavsiye edilir. Çünkü üzerinize en çok yakışacak olan ürün kendi bedeninize hitap edendir. Dolayısıyla kendi beden ölçülerinize uyan bir ürünü seçmeniz aradığınız şıklığı yakalamanız için önemli bir etkendir.

Kadın Sweatshirt Fiyatları Nasıldır?

Kadın sweatshirt fiyatları, üretimde kullanılan materyallere ve markaya göre değişiklik gösterir. Örneğin polar sweatshirt modelleri kumaş açısından daha maliyetli olduğu için pamuklu sweatshirt modellerine kıyasla daha pahalıdır. Ayrıca koleksiyon ürünü olarak belli bir markaya hitap eden ürünler de düz modellere kıyasla daha yüksek ücretlerle kullanıcıyla buluşur.

Siz de ihtiyacınız olan kadın sweatshirt modelleri ve çeşitlerine Onze Kadın Giyim Mağazası aracılığıyla bir tıkla ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek dolabınızla hızlıca buluşturabilirsiniz.