Menu
Sepetim

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Onze, E-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Onze Kadın Giyim Mağazası butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.
 
Kalite Garantisi
Onze Bayam Giyim Mağazasında satılan tüm kadın giyim ürünleri yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.
 
Güvenli Alışveriş
Onze Kadın Giyim Mağazası, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Onze'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.
 
Onze Online Kadın Giyim Mağazası'nda Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor. Kadın Giyim Model ve Çeşitlerinde Öncü firma olan Onze'ye iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 
Şirket Ünvanı : ONZE Tekstil Ticaret Limited Şirketi
Adres : Yukarı Bahçelievler Mahallesi 7. Cadde, 65. Sk. No : 8/B Çankaya / Ankara
E-Mail : info@onze.com.tr
Telefon :  0507 329 47 72